Avengers: Endgame a Aquaman vedou nominace na Saturn Awards 2019

Autor: Josef Benincasa ,
Novinky
5' 54''
Cover of Avengers: Endgame a Aquaman vedou nominace na Saturn Awards 2019

Nominace na 45. vydání ceny věnované čistě filmům a televizním seriálům fantasy a hororu odměňují a potvrzují neuvěřitelný úspěch filmu Marvel Studios Avengers: Endgame se 14 nominacemi. DC Comics odpovídá 6 nominacemi pro film Aquaman. Pro televizní sekci je třeba poznamenat, že i Saturn Award se rozhodli oddělit klasické televizní seriály různých amerických televizních stanic od těch z nových médií nebo od různých streamovacích služeb, jako jsou Netflix, Hulu a Amazon Prime Video. Mezi televizními seriály dominuje Hra o trůny s 8 nominacemi, následovaná The Walking Dead a Hill House se 6.

Slavnostní předání cen se uskuteční 13. září 2019.

Inzerát

Zde je seznam nominací zveřejněných Akademií sci-fi, fantasy a hororových filmů.

Filmové kategorie

Warner Bros./Universal Pictures
Zleva doprava obrázky filmů Bumblebee, Shazam! a Ready Player One
Čmelák, Shazame! a Ready Player One jsou mezi nominovanými na Saturn Awards 2019

Nejlepší transpozice komiksu do filmu

  • Aquaman
  • Mstitelé: Endgame
  • Mstitelé: nekonečná válka
  • Kapitáne Marvel
  • Shazam!
  • Spider-Man: Daleko od domova

Nejlepší sci-fi film

  • Alita: Anděl bitvy
  • Bumblebee
  • Jurský svět: Zničené království
  • Ready Player One
  • Solo: Příběh Star Wars
  • Omlouvám se, že Vás obtěžuji
  • Aktualizujte

Nejlepší Fantasy Film

  • Aladdin
  • Dumbo
  • Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
  • Godzilla: Král příšer
  • Návrat Mary Poppins
  • Toy Story 4
  • Včera

Nejlepší horor

  • Mrtví neumírají
  • Halloween
  • Dědičné – kořeny zla
  • Pán
  • Pet Sematary
  • Tiché místo
  • My

Nejlepší akční nebo dobrodružný film

  • Tichý muž
  • Úniková místnost
  • Sklo
  • John Wick 3 - Parabellum
  • Poslání: Impossible - Fallout
  • Mrakodrap

Nejlepší filmový thriller

  • BadSamaritan
  • 7 neznámý v El Royale
  • torpédoborec
  • Přetahován přes beton
  • Greta
  • Ma
  • Vyhledávání

Inzerát

Nejlepší animovaný film

  • Úšklebek
  • Jak vycvičit draka - Skrytý svět
  • Úžasňákovi 2
  • Ralph Přeruší internet
  • Spider-Man: Nový vesmír
  • Toy Story 4

Nejlepší nezávislý film

  • Americká zvířata
  • Anna a apokalypsa
  • Muž, který zabil Hitlera a poté Bigfoota
  • Mandy
  • Ophelia
  • Léto 84
  • Muž zítřka

Nejlepší zahraniční film

  • Aniara
  • Border – Hraniční stvoření
  • pálení
  • Duchařské historky
  • Vinný
  • karetní hra

Nejlepší herec ve filmu

  • Jeff Bridges ve filmu 7 cizinců v El Royale
  • Nicolas Cage v Mandy
  • Tom Cruise v Mission: Impossible - Fallout
  • Chris Evans v Avengers: Endgame
  • Robert Downey Jr. v Avengers: Endgame
  • Mel Gibson ve filmu Dragged Across Concrete
  • Keanu Reeves ve filmu John Wick 3 - Parabellum

Nejlepší herečka ve filmu

  • Emily Blunt ve filmu Mary Poppins se vrací
  • Toni Collette v dědičnosti
  • Jamie Lee Curtis v Halloweenu
  • Nicole Kidman ve filmu Destroyer
  • Brie Larson v Captain Marvel
  • Lupita Nyong'o v nás
  • Octavia Spencer v Ma

Nejlepší herec ve vedlejší roli ve filmu

  • Josh Brolin ve filmu Avengers: Infinity War
  • John Lithgow ve filmu Pet Samatary
  • Lin-Manuel Miranda ve filmu Mary Poppins se vrací
  • Lewis Pullman ve filmu 7 cizinců v El Royale
  • Jeremy Renner v Avengers: Endgame
  • Will Smith ve filmu Aladdin
  • Steven Yeun ve filmu Burning

Nejlepší herečka ve vedlejší roli ve filmu

  • Cynthia Erivo v 7 cizincích v El Royale
  • Karen Gillian v Avengers: Endgame
  • Amber Heard v Aquamanovi
  • Scarlett Johansson ve filmu Avengers: Endgame
  • Naomi Scott v Aladinovi
  • Hailee Steinfeld v Bumblebee
  • Zendaya ve Spider-Man: Daleko od domova

Nejlepší mladý herec nebo herečka ve filmu

  • Evan Alex v nás
  • Asher Angel v Shazamu!
  • Millie Bobby Brown ve filmu Godzilla: King of the Monsters
  • Jack Dylan Grazer ve hře Shazam!
  • Tom Holland ve Spider-Man: Daleko od domova
  • Shahadi Wright Joseph v nás
  • Millicent Simmonds na tichém místě

Nejlepší režisér

  • Anna Boden a Ryan Fleck pro Captain Marvel
  • Karyn Kusama pro Destroyer
  • Jordan Peele pro nás
  • Guy Ritchie pro Aladina
  • Anthony a Joe Russo pro Avengers: Endgame
  • Steven Spielberg za Ready Player One
  • James Wan pro Aquamana
  • Zhang Yimou pro Shadow

Nejlepší scénář

  • 7 cizinců v El Royale (Drew Goddard)
  • Avengers: Endgame (Christopher Markus a Stephen McFeely)
  • Mission: Impossible – Fallout (Christopher McQuarrie)
  • My (Jordan Peele) 
  • Tiché místo (Bryan Woods, Scott Beck a John Krasinski)
  • Tažený přes beton (S. Craig Zahler)

Nejlepší scénografie

  • Aquaman (Bill Brzeski)
  • My (Ruth De Jong)
  • Dumbo (Rick Heinrichs)
  • Aladdin (Gemma Jackson)
  • Stín (Horace Ma Gwong-Wing)
  • Mary Poppins se vrací (John Myhre)
  • Avengers: Endgame (Charles Wood)

Nejlepší úpravy

  • Avengers: Endgame (Jeffrey Ford a Matthew Schmidt)
  • Aladdin (James Herbert)
  • My (Nicholas Monsour)
  • Aquaman (Kirk Morri)
  • John Wick 3 - Parabellum (Evan Schiff)
  • Tiché místo (Christopher Tellefsen)

Nejlepší soundtrack

  • Dumbo (Danny Elfman)
  • Godzilla: King of the Monsters (Bear McCreary)
  • Aladdin (Alan Menken)
  • Mary Poppins se vrací (Marc Shaiman)
  • Avengers: Endgame (Alan Silvestri)
  • Ready Player One (Alan Silvestri)

Nejlepší kostýmy

  • Aquaman (Kym Barrett)
  • Shazam! (Leah Butler)
  • Avengers: Endgame (Judianna Makovsky)
  • Stín (Chen Minzheng)
  • Mary Poppins se vrací (Sandy Powell)
  • Aladdin (Michael Wilkinson)

Nejlepší makeup

  • Avengers: Endgame (John Blake, Brian Sipe a Judy Chin)
  • Mrtví neumírají (Mike Marino)
  • Torpédoborec (Bill Corso)
  • Táhnuto přes beton (Lisa Love a Steinsiek)
  • Overlord (Tristan Versluis, Naomi Dunne a Duncan Jarman)
  • Pet Samatary (Adrien Morot)
  • Suspiria (Mark Coulier a Fernanda Perez)

Nejlepší speciální efekty

  • Tiché místo
  • Aladdin
  • Mstitelé: Endgame
  • Godzilla: Král příšer
  • Poslání: Impossible - Fallout
  • Ready Player One
  • Spider-Man: Daleko od domova

Televizní kategorie

Inzerát
HBO / The CW / AMC
Zleva doprava obrázky s protagonisty televizních seriálů Game of Thrones, The Flash a The Walking Dead
Saturn Awards 2019, Game of Thrones, The Flash a The Walking Dead mezi možnými vítězi

Nejlepší seriál o superhrdinech

  • #Šipka
  • Černý blesk
  • Marvelův plášť a dýka
  • DC's Legend of Tomorrow
  • #Blesk
  • Gotham
  • Super holka

Nejlepší Fantasy TV seriál

  • Američtí bohové
  • Čarodějnice
  • Hra o trůny
  • Dobré místo
  • Dobrá čarodějnice
  • Kouzelníci
  • Outlander
  • Outpost

Nejlepší sci-fi seriál

  • 100
  • protějšek
  • Doctor Who
  • Krypton
  • Manifest
  • #Orville
  • Roswell, Nové Mexiko
  • Westworld

Nejlepší hororový televizní seriál

Nejlepší akční nebo thriller televizní seriál

  • Lepší Call Saul
  • Killing Eve
  • Poslední loď
  • Pan Mercedes
  • Vyčistit
  • Riverdale
  • Sinner

Nejlepší animovaný televizní seriál

Nejlepší herec v televizním seriálu

  • Grant Gustin ve filmu The Flash
  • Kit Harington ve Hře o trůny
  • Sam Heughan ve filmu Outlander
  • Andrew Lincoln ve filmu The Walking Dead
  • Seth MacFarlane ve filmu The Orville
  • Bill Pullman ve hře The Sinner
  • Jeffrey Wright ve Westworldu

Nejlepší herečka v televizním seriálu

  • Caitriona Balfe v Outlanderu
  • Melissa Benoist ve filmu Supergirl
  • Emilia Clarke ve Hře o trůny
  • Sandra Oh v Killing Eve
  • Adrianne Palicki ve filmu The Orville
  • Candice Patton ve Flashi
  • Jodie Whittaker ve filmu Doctor Who

Nejlepší herec ve vedlejší roli v televizním seriálu

  • Jonathan Banks v Better Call Saul
  • Nikolaj Coster-Waldau ve Hře o trůny
  • Peter Dinklage ve Hře o trůny
  • David Harewood ve filmu Supergirl
  • Ed Harris ve Westworldu
  • Lennie James ve filmu Fear the Walking Dead
  • Khary Payton ve filmu The Walking Dead

Nejlepší herečka ve vedlejší roli v televizním seriálu

  • Gwendoline Christie ve Hře o trůny
  • Danai Gurira ve filmu The Walking Dead
  • Lena Headey ve Hře o trůny
  • Melissa McBride ve filmu The Walking Dead
  • Rhea Seehorn v Better Call Saul
  • Sophie Skelton v Outlanderu
  • Sophie Turner ve Hře o trůny

Nejlepší mladý herec nebo herečka v televizním seriálu

  • KJ Apa v Riverdale
  • Tosin Cole ve filmu Doctor Who
  • Cameron Cuffe v Kryptonu
  • Benjamin Wadsworth ve třídě Deadly Class
  • David Mazouz v Gothamu
  • Cole Sprouse v Riverdale
  • Maisie Williams ve hře o trůny

Nejlepší hostující hvězda v televizním seriálu

  • Rainer Bock v Better Call Saul
  • Jon Cryer ve filmu Supergirl
  • Sydney Lemmon ve filmu Fear the Walking Dead
  • Jeffrey Dean Morgan ve filmu The Walking Dead
  • Tonya Pinkins ve filmu Fear the Walking Dead
  • Ed Speleers v Outlanderu

Nejlepší televizní seriál o superhrdinech nových médií

  • Doom Patrol od DC
  • DC's Swamp Thing
  • Marvel's Daredevil
  • Jessica Jones z Marvelu
  • Marvel's The Punisher
  • Marvel's Runaways
  • Umbrella Academy

Nejlepší sci-fi, akční nebo fantasy televizní seriál na nových médiích

  • Černé zrcadlo
  • Rozšíření
  • Ztraceni ve vesmíru
  • Dobrá znamení
  • Ruská panenka
  • Star Trek: Discovery
  • Jack Ryan od Toma Clancyho

Nejlepší hororový televizní seriál nebo nový mediální thriller

  • Castle Rock
  • Děsivá dobrodružství Sabriny
  • Handmaid Příběh
  • divnější věci
  • Hill House
  • The Twilight Zone
  • Vy

Nejlepší herec v kategorii Nová média

  • Penn Badgley ve vás
  • Jon Bernthal ve filmu Marvel The Punisher
  • Charlie Cox v Marvel's Daredevil
  • John Krasinski ve filmu Tom Clancy's Jack Ryan
  • Zac Efron v Ted Bundy - kriminální kouzlo
  • David Tennant v Good Omens

Nejlepší herečka ve filmu Nová média

  • Carla Cousin v Hill House
  • Sonequa Martin-Green ve Star Trek: Discovery
  • Elizabeth Lail ve vás
  • Natasha Lyonne v Ruské panence
  • Molly Parker ve filmu Ztraceni ve vesmíru
  • Krysten Ritter ve filmu Jessica Jones od Marvelu
  • Kiernan Shipka v Chilling Adventures of Sabrina

Nejlepší herec ve vedlejší roli v nových médiích

  • Wilson Cruz ve Star Trek: Discovery
  • Michiel Huisman v Hill House
  • Timothy Hutton v Hill House
  • Doug Jones ve Star Trek: Discovery
  • Ethan Peck ve Star Trek: Discovery
  • Maxwell Jenkins ve filmu Ztraceni ve vesmíru
  • Michael Sheen ve filmu Dobrá znamení

Nejlepší herečka ve vedlejší roli ve filmu Nová média

  • Maya Hawke ve filmu Stranger Things
  • Ellen Page v The Umbrella Academy
  • Parker Posey ve filmu Ztraceni ve vesmíru
  • Victoria Pedretti v Hill House
  • Taylor Russell ve filmu Ztraceni ve vesmíru
  • Sissy Spacek v Castle Rock
  • Deborah Ann Woll ve filmu Marvel's Daredevil
Nenechte si ujít naše nejnovější zprávy!

Přihlaste se k odběru našich kanálů a buďte informováni

Článek 1 ze 10

The Last of Us, 10 easter eggs vystupoval ve čtvrté epizodě

Čtěte dále a zjistěte, jaké jsou velikonoční vajíčka skryté ve čtvrté epizodě televizního seriálu The Last of Us související se stejnojmennou videohrou, ze které vychází.
Autor: Frances Musolino ,
The Last of Us, 10 easter eggs vystupoval ve čtvrté epizodě

Každá epizoda televizního seriálu The Last of Us odvysílaná na Sky a streamovaná na NOW TV i nadále vyvolává u veřejnosti velké emoce.. Zdá se, že fanoušci jsou spokojeni s tím, jak se to zatím vyvíjí příběh The Last of Us ve srovnání s videohrou, navzdory některým změnám přispěli producenti Neil Druckmann a Craig Mazin.

Během epizod The Last of Us je několik poct stejnojmenné videohře o přežití od Naughty Dog, ze které je televizní seriál založen. Ve třetí epizodě byly nějaké velikonoční vajíčka související s videohrou The Last of Us a mimo ni. Ale ani v epizodě 4 televizního seriálu nebyla nouze o pocty a odkazy, jak vysvětlujeme níže.

Sháním pro vás další zboží...